contact_phone 041-34477065

سئو سایت شرکتی

چرا وب سایت های شرکتی نیاز به سئو شدن دارند؟

درسال 2014 اعلام شد که 64 درصد بازدید وب سایت ها از طریق جستجوی ارگانیک، 2 درصد از طریق شبکه های اجتماعی، 6 درصد از طریق تبلیغات، 12 درصد از طریق جستجوی مستقیم سایت و 15 درصد از دیگر منابع بوده است.
درسال 2015 اعلام شد که 90 درصد از جستجوی ارگانیک را جستجوی گوگل به خود اختصاص داده است. اما موضوع جالب تر اینجاست که از جستجوهایی که از طریق گوگل انجام می پذیرد، 67.6 درصد مربوط به سایتهایی است که رتبه 1 تا 5 را به خود اختصاص داده اند و 3.73 درصد مربوط به سایت هایی است که رتبه های 6 تا 10 را دارند. بنابراین این امر بسیار مهم است که روی عباراتی که مرتبط با خدمات یا محصولات شماست، سایت شما در نتایج اول گوگل دیده شود.

امروزه همه ما می دانیم که اکثر افرادی که تمایل به خرید کالا یا خدمات خاصی دارند از طریق جستجوی گوگل به دنبال شرکت های مناسب هستند. بنابراین سئو سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردارد است. انجام خدمات سئو و بهینه سازی برای سایت های شرکتی، علاوه بر اینکه تاثیر بسیار بالایی بر فروش وب سایت خواهد گذاشت، به مرور زمان باعث می شود که برند سایت در زمینه کاری خود تثبیت شود.

در ادامه به بررسی راهکارهایی می پردازیم که برای وب سایت شما مفید است.

استراتژی کلمات کلیدی

اولین و مهم ترین قدم برای سئوی سایت شما تعیین استراتژی برای کلمات کلیدی است. شیوه کار صدرافزار در این استراتژی به این صورت است که در ابتدا گروهی از کلمات کلیدی که برای صنعت و یا شرکت شما دارای اولویت بیشتری میباشد را مشخص می کند و با استفاده از برنامه های مربوطه مانند Keyword Planner  و Google trend  کلمات را با توجه به حجم جستجو و بازار رقابتی موجود بررسی می کند. در نهایت این کلمات باید همان کلماتی باشند که مشتریان شما با استفاده از آنها به دنبال محصولات و یا خدمات شما می گردند.

ایجاد محتوای با کیفیت

هنگامی که مشتریان وب سایت شما را می بینند، همیشه به دنبال خرید محصولات خود نیستند. گاهی اوقات آنها به دنبال کسب اطلاعات هستند و می خواهند در مورد خرید محصول تحقیق کنند، در واقع برای حفظ آنها در سایت خود، باید محتوایی مفید و آموزنده ارائه کنید که مشتریان بتوانند چیزی را یاد بگیرند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که محتوای خود را حول عبارت کلیدی تهیه می کنند و توجهی به کیفیت مطلب و انچه در مقاله خود به مخاطب ارائه می دهند ندارند، سخت در اشتباهید. آخرین تحقیقات در مورد عوامل ارزیابی نشان می دهد که گوگل به سمت محتوای طولانی تری که به طور کلی قصد بازدید کننده را درک می کند، حرکت می کند. یکی از مهم ترین مسائلی که صدرافزار نیز به آن اهمیت ویژه ای میدهد،همین موضوع است. بابت همین موضوع روش های تهیه محتوای مناسب را برای شرکت های طرف قرارداد توضیح داده و معتقد است که این تولید محتوا باید از طریق درون سازمان انجام پذیرد.

تجربه کاربری، سرعت سایت و مقیاس پذیری

سایتی که بتواند بهترین تجربه کاربری را ایجاد کند سئوی بهتری خواهد داشت. بهترین سایت از لحاظ کاربری مناسب سایتی است که کاربر در آن بتوان به راحتی مطلب مورد نظر را جستجو کند و به ان دست پیدا کند. اگر تعداد زیادی صفحه داشته باشید، ممکن است بخواهید ناوبری کشویی را انتخاب کنید که به کاربران اجازه می دهد بر روی زبانه کلیک کرده و گزینه های بیشتری .عنوان را ببینند.
نوار ناوبری معمولا در بالای صفحات وب قرار دارد. به عنوان یک شرکت صنعتی، نوار ناوبری شما می تواند شامل زبانه هایی مانند «درباره ما»، «خدمات ما»، «محصولات» و «پروژه ها» و .... با استفاده از این زبانه ها، کاربران می توانند دقیقا همان چیزی را پیدا کنند به دنبال یک راه بدون دردسر است
 همچنین مطالب باید دارای لینک های داخلی باشد که کاربر را به محتوای مشابه وصل کند. باید بتوانید در سایت خود تمام چیزهایی را تولید کنید که کاربر برای دست یابی به آن تشنه است. از طرف دیگر نباید فراموش کنیم که سئو به تنهایی کافی نیست و ایجاد حس خوب در مشتری و راحتی استفاده از سایت که نهایتا باعث شود حس اعتماد مناسبی در مشتری ایجاد شود و با شما تماس بگیرد باعث خواهد شد که فرآیند فروش شکل بگیرد و کامل شود.

همچنین سرعت بارگذاری صفحات وب سایت، در موتورهای جستجو یک تمایز ایجاد کرده است و برای گوگل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله افزایش سرعت سایت و تاثیر آن در سئو را مطالعه نمایید.

ریسپانسیو بودن سایت نیز بسیار مهم است، بخشی دیگر از جستجوگرها حصول اطمینان از این است که وب سایت شما در همه دستگاهها پاسخگو باشد. بسیاری از کاربران اینترنت با جستجو با اسمارت فون ها یا تبلت به جستجو می پردازند. این اطمینان باید حاصل شود که شما هیچکدام از مشتریان را از دست نمی دهید فقط به این دلیل که آنها نمیتوانند وب سایت شما را به درستی مشاهده کنند.

معماری سایت

ویراستاران، نویسندگان و به خصوص وبمسترهای سایت باید هنگام انتشار مقالات برای کمک به ترافیک سایت عملیاتی را انجام دهند تا منجر به اعتماد بیشتر موتور جستجوهای گوگل به وبسایت شما شود که همان ایجاد لینک های داخلی در مطالب و مقالات است. پیوندهای داخلی مزایای زیادی دارد:

  • برای مخاطبان گزینه های بیشتری برای مطالعه ایجاد می کند.
  • به شما در بهبود رتبه های کلمات کلیدی کمک می کند.
  • به ایندکس کردن صفحات سایت توسط موتورهای جستجو کمک می کند.

علاوه بر مواری که به آن ها اشاره شد موارد دیگری نیز برای سئو کردن وب سایت از جمله استانداردسازی بر اساس الگوریتم های گوگل وجود دارد. صدرافزار بر این عقیده است که برای طراحی یک وب سایت باید از ابتدا به سئو فکر شده باشد، زیرا سئو کردن سایت بعد از طراحی نیازمند زمان بیشتری خواهد بود. با این حال در صورتی که یک وب سایت از پیش طراحی شده باشد، با تحلیل سایت توسط تیم سئو موارد مربوط به بهینه سازی به برنامه نویس سایت از طریق شرکت اعلام خواهد شد تا موارد برطرف گردد.

چرا باید سئو سایت شرکتی خود را به صدرافزار بسپاریم؟

کارشناسان صدرافزار با تجربه بسیار بالایی که در سئو سایت های شرکتی دارند، بهترین راهکارها را به شما در این زمینه ارائه می دهند. ما با اتخاذ استراتژی های سئو مناسب و ایجاد ارتباط بین تیم تولید محتوا، تیم فنی و طراحی سایت، فروش و مدیریت مجموعه هدفگذاری مناسبی در جهت برنامه ریزی های سئو انجام می دهیم و مرحله به مرحله با کمک یکدیگر به نتیجه مناسب خواهیم رسید.

نمونه کارهای سئو صدرافزار و همچنین تجربه کاری که در حوزه های مختلف کاری داشته ایم و داشتن تیم تخصصی سئو و بهینه سازی سایت کمک بسیار زیادی به پیشبرد پروژه با بالاترین کیفیت خواهد کرد و استفاده از تکنیکهای سئو سفید باعث می شود که به مرور زمان اعتبار سایت شما در گوگل افزایش یابد و با استراتژی کلمات کلیدی در طول زمان ورودی قابل توجهی به سایت اضافه خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های سئو صدرافزار و همچنین دریافت مشاوره در مورد سئو سایت خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

© 2017 SadrAfzar لوگوی صدر افزار