contact_phone 041-34477065

سئو سایت نیازمندی

امروزه بهینه سازی سایت یکی از مهم ترین معیار ها برای طراحی سایت محسوب می شود. روز به روز به تعداد افرادی که به اهمیت سئو سایت پی می برند افزوده می شود. بسیاری از افراد حتی  قبل از طراحی سایت به دنبال بهترین روش ها برای سئو کردن وب سایتشان می گردند. اما باید بدانید که این موضوع در بخش سایت های نیازمندی حیاتی به نظر می رسد. مطمئنا وقتی یک سایت نیازمندی نتواند ورودی مناسب به سایت خود را داشته باشد، هیچ فرد آگهی دهنده مشتاق نخواهد شد تا در آن وبسایت آگهی خود را به نمایش بگذارد.

سئو کردن یک سایت نیازمندی چه مزایایی برای شما در بر خواهد داشت؟

سایت های نیازمندی به دو نوع مخاطب نیاز اساسی دارند و اگر هر کدام از آنها را نداشته باشند، سایت نیازمندی موفق نخواهد بود. شخص آگهی دهنده و شخصی که به دنبال آگهی می گردد. این افراد مهم ترین نقش را در سایت های نیازمندی ایفا می کنند و باید استراتژی و مراحل سئو و طراحی سایت به گونه ای طراحی شود که هر دو نوع مخاطب سایت کاملا راضی باشند. در واقع سایت نیازمندی واسط میان آگهی دهنده و بیننده آگهی است.
این دو مخاطب بسیار به یکدیگر وابسته بوده و عدم وجود هر کدام در سایت شما باعث کم رنگ شدن کاراکتر دیگر هم می شود.
وقتی شخص آگهی دهنده سایت شما را خالی از کاربران فعال ببینید حاضر به درج آگهی در سایت شما نخواهد بود حتی اگر این آگهی را به صورت رایگان فعال کند.اما برعکس هنگامی که آگهی شخص موردنظر در معرض دید افراد زیادی قرار بگیرد حاضر است با حتی با پرداخت مبلغی،آگهی خود را بیشتر به نمایش بگذارد تا به هدف خود که همان فروش محصول یا خدمات است برسد.
از طرف دیگر اشخاصی که به دنبال آگهی موردنظر خود هستند، ترجیح می دهند در سایتی به جست و جو بپردازند که آگهی های بیشتری در مورد نیاز آن ها داشته باشد تا بتوانند انتخاب بهتری از لحاظ کیفیت و قیمت داشته باشند.
پس دیدید که چطور این دو نقش به هم وابسته بوده و در نهایت می تواند یک سایت نیازمندی موفق را به وجود بیاورد. اما اینجا این سوال مطرح می شود که یک سایت نیازمندی چطور می تواند از ابتدای شروع کار خود به این دو کاراکتر دست پیدا کند. این کار باید از طریق بازاریابی صورت پذیرد. بازاریابی اینترنتی روش های مختلفی مختلفی دارد که یکی از بهترین آنها در فضای اینترنت همان سئو می باشد.
وقتی وب سایت شما در صفحه اول گوگل به نمایش در بیاید، افراد بیشتری برای دیدن آگهی موردنظر به سایت شما سر زده و حتی می تواند باعث ایجاد ارتباط میان فرد آگهی دهنده با کسی باشد که به دنبال آگهی موردنظر می گردد و این موضوع بهترین اتفاقی است که می تواند برای سایت نیازمندی بیفتد. زیرا نه تنها مخاطب را به سایت خود کشانده اید بلکه توانسته اید اعتماد شخص آگهی دهنده را جلب کنید و این باعث می شود تا این فرد باز هم برای آگهی های بعدی سایت شما را در اولویت قرار دهد زیرا قبلا از این سایت نتیجه خوبی گرفته است. یکی دیگر از مزایایی که سئو برای سایت خواهد داشت این است که رقبای محصولی که در صفحه اول گوگل نمایش داده شده هم به سایت شما مراجعه کرده و حتی با وجود داشتن سایتت اختصاصی، محصول خود را در سایت شما نیز معرفی می کنند زیرا می دانند سایت شما می تواند محصول آن ها را بیشتر در معرض دید عموم قرار دهد.

اساسی ترین مشکل در سئو کردن سایت های نیازمندی چیست؟


فاکتور های زیادی در سئو کردن هر سایتی موثر است. از جمله مهم ترین آنها می توان به مواردی از قبیل طراحی سایت به صورت بهینه ( مطابق با استانداردهای گوگل) ، استراتژی مناسب کلمات کلیدی ،سئو داخلی ، سئو خارجی و محتوا اشاره کرد. در صورتیکه طراحی سایت نیازمندی توسط صدرافزار صورت پذیرد، تمام استانداردهای سئو در آن رعایت می شود و همزمان با پیشبرد پروژه سئو در صورتی که الگوریتم های گوگل تغییر کنند یا فاکتورهای جدیدی در رتبه بندی گوگل اضافه شوند، تغییرات لازم در سایت نیازمندی انجام خواهد شد.
ایجاد محتوای مناسب برای سئو کردن سایت ها نقش اساسی را در این زمینه ایفا می کند و سایت های نیازمندی در این زمینه قدرت مانور کمتری دارند. محتوا در سایت نیازمندی حتی ممکن است در زمینه سئو نقش مخربی داشته باشد، به این دلیل که نه تنها شما نمی توانید خودتان محتوای زیادی در سایت قرار دهید، بلکه هنگامی که مخاطبان برای ایجاد آگهی به سایت شما مراجعه می کنند ممکن است آگهی خود را در بسیاری از سایت های دیگر به نمایش گذاشته باشند و گوگل محتوای سایت شما را کپی بشناسد که این موضوع برای سایت شما مخرب خواهد بود.
اما چگونه می توان این مشکل را برطرف نمود:
شرکت صدرافزار با سابقه فعالیتی که در زمینه سئو داشته، توانسته این مشکل را مرتفع کند. به صورتی که با ایجاد محتوا توسط مخاطبان نه تنها ضرری سایت شما را تهدید نخواهد کرد، بلکه مخاطب کار محتواسازی را برای سایت شما به تنهایی انجام خواهد داد و دیگر شما نگرانی از بابت چگونه تولید کردن محتوا در وب سایت نیازمندی نخواهید داشت. ما در مجموعه صدرافزار با طراحی استراتژی های قدرتمند سئو و بازاریابی اینترنتی و برنامه ریزی مناسب می توانیم مخاطب هدفمند سایت شما را افزایش دهیم. در صورتی که نیاز به مشاوره در این زمینه دارید، حتما با مشاوران ما در صدرافزار تماس بگیرید.

 

© 2017 SadrAfzar لوگوی صدر افزار