contact_phone 041-34477065

آیا میخواهید یک وب سایت با قابلیت درج آگهی توسط بازدیدکنندگان برای اهداف مورد نظر خود داشته باشید؟ شرکت صدرافزار برای این گونه طراحی سایت پلن های ارزان متناسب با کار شما و همینطور پلن های اختصاصی متناسب با ایده های جدیدتان در نظر گرفته است.

وب سایت هایی که فرم ارسال آگهی دارند را به دو دسته تقسیم می کنیم، اولین نوع این وب سایت ها در واقع مربوط به ارسال هر گونه آگهی است که متناسب با اهداف مورد انتظار شما است، مثل آگهی نیازمندی های استخدامی یا آگهی های فروش و یا خرید محصولات یا خدمات ، این گونه سایت ها معمولا به صورت مردمی گسترش پیدا می کنند یعنی بازدیدکنندگان نقش اصلی را در معرفی و توسعه چنین کسب و کارهایی را دارند. دسته بندی جامع آگهی ها و همینطور سادگی کار با وب سایت و ارسال آگهی باید در دستور کار قرار گیرد، گرافیک وب سایت هم مانند همیشه فاکتوری تاثیر گذار خواهد بود.

 

طراحی وب سایت نیازمندی

طراحی سایت نیازمندی های آنلاین را با صدرافزار تجربه کنید

 

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی وب سایت آگهی های تبلیغاتی بهینه سازی شده برای موتورهای جست و جو

تبلیغات امری حیاتی برای هر کسب و کار می باشد، و اما زمانی که صحبت از قلمرو آنلاین مربوط به تبلیغات می شود فاکتورهای مهمی از جمله نحوه طراحی سایت و همچنین قابلیت بهینه سازی برای موتورهای جست و جو را باید در نظر گرفت. نوع دیگر از وب سایت های تبلیغاتی و درج آگهی، مربوط به برندینگ و معرفی دیگر کسب و کارها می باشد، در قدیم این شکل کار کردن فقط به صورت off-page یا خارج از فضای مجازی صورت می گرفت اما در حال حاضر یک شرکت تبلیغاتی علاوه بر اینکه در خارج از فضای اینترنتی فعالیت دارند در حوزه معرفی به صورت آنلاین و به ویژه قرارگیری در بالاترین رتبه های موتورهای جست و جو باید فعالیتی گسترده داشته باشند، فراموش نکنید که وب سایت موردنظر شما اساس تبلیغاتی دارد، پس باید حداکثر دقت و تکنیک در امر بهینه سازی وب سایت به کار گرفته شود.

 

© 2017 SadrAfzar لوگوی صدر افزار