contact_phone 041-34477065

طراحی اپلیکیشن موبایل : 

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و محبوبیت روز افزون دستگاهای موبایل بسیاری از صاحبان کسب و کارهای خرد و کلان که تجربه حضور در کسب و کارهای اینترنتی و آنلاین را دارند . امروزه برای حضور در دنیای اپلیکیشن های موبایل احساس نیاز می کنند تا کسب و کار هود را به سودآوری هرچه بشتر برسانند .

امروزه با گسترش استفاده از دستگاه های موبایل هوشمند و با توجه به اینکه موبایل عضوی از زندگی هر  انسان شده. اپلیکیشن موبایل نیز به یک رکن مهم و اساسی در هر نوع کسب و کاری تبدیل شده است .

هزینه :

هزینه طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن موبایل یکی از اصلی ترین چالش های روبروی مشتریان بوده و همواره مورد توجه قرار می گیرد ولی مساله مهم اینجاست که در سفارش برای طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل " کیفیت " مهمترین مساله است نه تعرفه و هزینه آن ، پس بایستی در انتخاب مجری طرح و شرکتی که می خواهید سفارش ساخت اپلیکیشن خود را به آن بسپارید هرچه بیشتر دقت کنید تا طرح با شکست مواجه نشود . در راستای کمک به فعالان اقتصادی  و معرفی آنها به بازار اقتصادی ، تیم طراحان اپلیکیشن شرکت صدر افزار متشکل از افراد متخصص و با تجربه در طراحی اپلیکیشن موبایل برای انواع کسب و کارهای ریز و کلان از جمله اپلیکیشن موبایل برای شرکت ، رستوران ، واحد صنعتی ، کارخانه ، سایت فروشگاهی و ... در حال فعالیت است . برآورد میزان هزینه مورد نظر جهت طراحی یک اپلیکیشن موبایل از چند جهت قابل بررسی است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :  

  • چیدمان و امکانات اولیه اپلیکیشن :

فرض کنید شما یک فروشگاه اینترنتی دارید و می خواهید دقیقا مطابق با آن یک اپلیکیشن موبایل طراحی کنید که کاملا هماهنگ با وب سایت فروشگاهی خود باشد . در این حالت به دلیل وجود امکانات اولیه ، اطلاعات  و موارد پیش فرض قیمت ساخت اپیلیکیشن به مراتب مناسب تر خواهد بود .

حال یک واحد تجاری مانند : رستوران ، سازمان ، کارخانه ، موسسه یا هر کسب و کار دیگری را در نظر بگیرید که بخواهد مبتنی بر نیازهای سازمان خود اقدام به سفارش اپلیکیشن موبایل کند . در این حالت به دلیل بالا بودن زمان برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن بر حسب نفر ساعت . هزینه ساخت اپلیکشن نیز بالاتر خواهد بود .

علاوه بر این موارد ممکن است سفارش دهنده خواستار امکانات اضافی بیشتری بر روی اپلیکیشن خود از جمله : سیستم های قرعه کشی ، بازی و سیستم های تخصصی مانند پزشکی و ... غیره باشد که در این حالت نیز تعرفه طراحی و ساخت آن متفاوت تر خواهد بود .

  • دسترسی به بانگ اطلاعاتی :

ساخت اپلیکیشن هایی که قابلیت اتصال به دنیای وب و سرویس دهنده بانک اطلاعاتی باشند به دلیل وجود امکاناتی مانند اضافه کردن، خذف ، ویرایش و ...  اطلاعات کاربران ، تبلیغات و  ارتباط مستمر و شبانه روزی با آنها در هر نقطه بسیار مورد توجه قرار گرفته است . پس دسترسی به بانک اطلاعاتی نیز سهم بسزایی در هزینه یک اپلیکیشن موبایل خواهد داشت .  

انواع اپلیکیشن موبایل :

شرکت صدرافزار با استفاده از تیم حرفه ای و با سابقه خود در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios در حال فعالیت بوده و قادر به طراحی بهترین و باکیفیت ترین اپلیکیشن های موبایل است .

البته بدون شک  مشاوره و بررسی دقیق در مورد نوع اپلیکیشن موبایلی از نظر سیستم عامل با توجه به نوع کسب و کار و بازار هدف امری ضروری خواهد بود .

موارد مهمی و قابل توجه در طراحی اپلیکیشن :

در طراحی ، ساخت و توسعه یک اپلیکیشن موبایل باید به موارد مختلفی مانند :

  • زمان طراحی و ساخت اپلیکیشن
  • کد نویسی منطقی ، درست و ریسپانسیو
  • طراحی گرافیکی مناسب و متناسب
  • استفاده از فنون و تکنولوژی های بروز در طراحی اپ موبایل
  • رعایت استانداردهای توسعه اپلیکیشن
  • رعایت استفاده از مهندسی توسعه در طراحی اپلیکیشن و ... توجه کرد .

شرکت صدر افزار با هدف ارائه بهترین خدمات و بالابردن سطح کیفیت بازار اینترنتی و اپلیکیشن های موبایل کشور و با استفاده از بروزترین و بهترین تکنولوژی های طراحی اپلیکیشن مانند یونیک ( Lonic ) ، فون گپ ( PhoneGap ) ، کوردو  ( Cordo ) و ... اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل کرده و در حال خدمت رسانی به کسب و کارهای خرد و کلان کشور است .

© 2017 SadrAfzar لوگوی صدر افزار